TYDZIEŃ 5

Mamy już 5 tygodni, dużo przebywamy na dworze, nasza dieta jest coraz bardziej urozmaicona. Rośniemy, świat jest taki ciekawy. Zauważamy jak duże jest nasze stado, są nawet 2 dziwne stwory – koty. Do kotów jesteśmy z dystansem, one maja takie ostre pazury.Mama poświęca nam dużo czasu, czasami strofuje. Tata nas pilnuje cały dzień. Fajna ta nasza wataha.

TYDZIEŃ 4

To już prawdziwa banda małych akitek. Wszystkie pięknie się rozwijają i przybierają na wadze. Są ciekawe świata i zaciekawione już wychodzą z kojca by poznać otoczenie. Slicznie się bawią miedzy sobą i zabawkami.

TYDZIEŃ 3

Wszystkie maluszki już otworzyły oczka. Zaczynają się już interakcje i zabawa, próbują stawiać pierwsze kroki. Są bardzo ruchliwe, dużo przybierają na wadze, średnia waga 1300gram, największy waży 1600gram.

TYDZIEŃ 2

Maluszki rosną jak na drożdżach, średnia waga każdego wynosi około 1kg i wyglądają jak małe foczki. Są cudne.
Zaczynają otwierać oczka.

TYDZIEŃ 1

Miło nam poinfomować, iż 31 maja 2016 roku na świat przyszło 7 maluszków: 5 chłopców i 2 dziewczynki ze skojarzenia Ichigo Aka Go Shiroiarashi ( mama ) & Kenji Go Kaikado ( tata ). Szczenięta są pięknie umaszczone, zdrowe i ślicznie się rozwijają. Szczenięta będą do odbioru w drugiej połowie lipca 2016r. Zapraszamy do rezerwacji.